Türk Hukuku

Ofisimiz Türk Hukuku'nun her alanında hizmet verebilecek ve Türkiye'deki davalarınızı bizzat takip edebilen bir ekipten oluşmuştur. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her il ve bölgesinde karşılaşmış olduğunuz ya da karşılaşacağınız hukuki sorunlar için hizmetinizdeyiz.

 

Hukuk Büromuzun Avrupa'nın merkezi sayılabilecek Köln şehrinde faaliyet göstermesinin bir sebebi de, özellikle yurtdışında yaşayan Türk ve Türk kökenli vatandaşlarımızın, her defasında Türkiye'ye gitmek zorunda kalmadan ve istediklerinde Türkiye'deki dava ve hukuki işlemlerini bizzat takip eden Türkiye'den avukatlar ile yaşadıkları ülkede her an ve birebir görüşerek işlemleri hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilmelerini sağlamaktır. 

 

Bu anlamda bizi Almanya'da bulunan diğer hukuk bürolarından farklı kılan; Türkiye'deki boşanma, miras, gayrimenkul, tanıma-tenfiz vs. her türlü dava ve işlemleriniz için sizi Türkiye'den bir avukat ile irtibata geçirmek ya da aracı olmak değil, Türkiye'den avukatlar ile sizin yaşadığınız yerlerde ve ekonomik anlamda sizlere daha uygun bir hizmet sunmaktır.  

 

Siz Türkiye'ye değil, Türk Hukuk Hizmeti sizin ayağınıza geliyor! Gelin sorunlarınızı daha zahmetsiz çözelim.

Contact / Kontakte / İletişim

Address /Adresse / Adres 

MAT LAW Office

Im Mediapark 8
50670 Köln

 

Tel: 

+49 221 55 405 379

 

Fax:

+49 221 55 405 450

 

E-Mail:

mat@mat-law.eu

 

Contact Form

 

Kontaktformular

 

İletişim Formu

 

Aktuelles

Neuer Internetauftritt

Erfahren Sie jetzt auch im Internet alles über unsere Leistungen und Rechtsschwerpunkte.

 

Alle Meldungen